Kamion MAN 19 403

Shitet nga: Adrianit Likaj 22 Shk 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni osht ne gjendje te rregullt teknike , kilometrat i ka origjinal , kamioni posedon intarder dhe ratarder , diferencialin e ka europ , goma i ka te mira etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim