Kamion Man 8.150

Shitet nga: man 25 Pri 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin man 8.150 ne gjendje te mir pune esht i qlajmrum nuk ka denim viti i prodhimit 1992 ne gjendje te mir pa asnje defekt bej ndrrim me golf 4 ose me golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim