Kamion Man kiper 4 aks

Shitet nga: Egzon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin MAN kiper 4 aks viti 2001 me klim ne gjendje shum te mir i gatshem per pun Regjistrim 1 vit deri me 25.3.2016 Gomat e reja te gjitha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim