Kamion Mercedes 409 nje vit regjistrim

Shitet nga: Bashkimi 03 Mar 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin Mercedes 409 nje vit regjistrim ne gjendje te rregullt tip top presim blers serjos te interesuarit let lajmrohen ne numer teli 044 409 455 ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim