Kamion iveco

Shitet nga: alush 14 Jan 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
IVECO 60-E2 NE gjendje te mir i ardhun nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim