Kamion man

Shitet nga: gani 07 Nën 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni man viti 2001 ne gjendje te rregullt per pun osht doganum por esht i qlajmrum boj edhe ndrrim me bager ose me diqka qka me konvenon per info kontakto ntel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim