Kamionet Mercedes 310

Shitet nga: Jetmir seniku 28 Shk 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten mercedes 310 Benzin ne gjendje te rregullt Me kilometrazh 162. 000 te Kaluara. I ardhur nga zvicrra i duganuar me Hebebühne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim