Kamioneta te 2 kamionetat mersedes

Shitet nga: Bajram 16 Gsh 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesin 2 kamionetat njera sprinter i ardhur ne mujain prill nga gjermanija dhe i regjistruar ne ks po at muj esht per 7 ulse ne viti prodhimit 2003 ka te kaluara rreth 300 mi km esht dizell 2200 kubik . Ndersa kamioneta tjeter esht me e nadhe pak 3000 kubik po ashtu per 7 ulse kjo esht kiper she ka dupllo rrota dhe dupllo stranica ka 270 mi km ka nje komand dhe vebdin perpara qe ti vendoset buqka per bor (por buqen ose korpen nuk e posedon...) kti i ka dal afati rigjistrimit pra i kem dorzu tabelat e ti per ma shum iformata mun kontaktoni ne nr telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim