Kamionete Mercedes Sprinter 310 D

Shitet nga: Miftar 15 Gsh 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte ne gjendje te rregullt i ruajtur mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim