Kamionete me 7 ulese dhe rimorkio

Shitet nga: Genci 13 Shk 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionete me 7 ulese dhe rimorkio te tipit porsche boxster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim