Kamjan

Shitet nga: Faik 11 Sht 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kan ardhur prej zvicrre agergati edhe kamjani 045212243
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim