Kamjon mercedes 308

Shitet nga: fidani Sot 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjon mercedes 308 ne gjendj shum te mir ni vit regjistrim per informat na kontakton ne numrin e telit 044 886 474 049 364 680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim