Kamjon

Shitet nga: Arber 12 Dhj 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjon 1117 ne gjendje te mir i qlajmruar per me shum kontaktoni ne 044763851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim