Kamjonet Nissan Super Qmim

Shitet nga: Gani 02 Gsh 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   2 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's kamjoneten ne gjendje trregullt RKS deri me 7 korrig per me shum info kontakto ne tel:044354497
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim