Kamjonete me lift

Shitet nga: Arianit 11 Sht 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjoneten me lift
lartesia deri 25 metra
pesha ngritese 250kg
viti 1988
pak km te kaluara 95000 origjinal
ne gjendje shume te mire
me dogane i sapo ardhur nga jashte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim