Kamjoni IVECO -98

Shitet nga: Arsim Ademaj 28 Krr 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
IVECO viti 98 doganuar kamjoni eka edhe venin per Kran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim