Kombe

Shitet nga: Dreni 06 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet nje Kombi ngarkues, Makina ka ngjyr te bardh, mund te perdoret per bartjen e mobiljeve e ngarkesa te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim