Kombe Citroen

Shitet nga: Sylajmon 05 Dhj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes citroen 2.5 disel prodhim i vitit 1998,ne gjendje te mir motorike ,eshte i zhdoganuar, Nuk ka regjistrim i ka skaduar
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim