Kombe VW

Shitet nga: Brahim 04 Gsh 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes furgonin asht i ardhur nga austria per info tjera na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim