Kombe VW

Shitet nga: Wolkswagen 253 31 Jan 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin Wolkswagen 253, viti 1986, me ngjyre te hirt metalike. Eshte i ç’regjistruar me kohё nga regjistrimi dhe nuk paguhet denimi me rastin e regjistrimit me tabela RKS-sё

Shes kombin Wolkswagen 253, viti 1986, me ngjyre te hirt metalike. Eshte i ç’regjistruar me kohё nga regjistrimi dhe nuk paguhet denimi me rastin e regjistrimit me tabela RKS-sё

Çmimi: 1000 €.

Për me shumë informata:
049 563 988; 044 563 988
Viber: 049 661 202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim