Kombe VW

Shitet nga: dren 13 Shk 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin ne gjendje te mir ka ashtu reduktimni 2 here 2 po ashtu edhe ka diqka me te mir per me shum telefononi tani 044137903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim