Kombe VW

Shitet nga: veton 27 Shk 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shiten kombit VW ne gjendje shum te mir cmimi sipas marveshjes jane te pa doganuar jane shum te rujtur per cdo informat kontaktoni ne tel 044397789
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim