Kombe VW T2

Shitet nga: Kombi Vw t2 06 Sht 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kombi t2 Me Motorr te Golf 2ne gjendje shum te mir rigjestrim Ska i ka skadu Po den im nuk ka kambi osht siq shihet ne foto
044-322-753
049-640- 867
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim