Kombe VW T4 -00

Shitet nga: adem 03 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi wolsvagen t4 regjistrim 10 muaj ne perfekte mundesi ndrrimi perparsi kan veturat e vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim