Kombe VW T4

Shitet nga: wolksvagen 29 Nën 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet Wolksvagen T4 Diesel 1.9. i porsa ardhur nga Gjermanija qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim