Kombe VW T4

Shitet nga: Vw t4 13 Dhj 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vw t4 viti 1996 Dixieland 2.4 ka gjama me pull ajrbeg hidrolik goma dimri kuk centrall me 5 dyr iardhur nga zvicra dmth ne dy ante I ka dyrt I happen ne gjendje te mir ndrimin me pikap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim