Kombe VW T4 1.9 TDI

Shitet nga: rinor 17 Jan 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Te interesuarit te kontaktojn ne NR: 049627464 ose 044348929
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim