Kombe VW T5

Shitet nga: BAKI 24 Jan 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
asht ne gjendje shum te mir gjitha serviset ika te kryne rrypin e motorrit eka ndrrumm gomat dimrit treja 10muj regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim