Kombi Mercedes 207

Shitet nga: Osmani shala 23 Jan 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kaminoneta dupllo kabin per 7 persona mercedes benz 207 motor 2.4 regjistrim dej me 25-6-2016 asht ne gjendje te rregullt boj edhe ndrrim me dyer edhe dritare thirr edhe e viber 049632497
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim