Kombi Renault trafic 2.5 D

Shitet nga: TauLant Tafa 12 Dhj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   2 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Renault trafic 2.5 D viti 1998 kilometrazha 133.000 eshte ne gjendje shum te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim