Kombi VW T2 1.6 Disel

Shitet nga: bekimi 26 Tet 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes VW 1.6 Kombi T2
Viti 1985
Disel 1.6 T2
I Qlajmeruar ne RKS
Per te gjitha informatat lajmrohu ne ket nr.049311424
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim