Kombi WV TT4

Shitet nga: HAXHI 25 Nën 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi WV TT4 ne gjendje te regullt 1 vit rigjistrim.
2.4 i thjesht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim