Kombi ne gjendje te mir

Shitet nga: arilot 23 Gsh 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi ne gjendje shum te mir siq shihet edhe ne foto i sapo ardhur nga jasht pa dogan ne gjendje shum te mir +37744395908
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim