Kombi t4 2.4 dizell 94 urgjent

Shitet nga: qendrim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet t4 transporter esht ne gjendje shum temir motorri 2.4 shpenzimet shum te vogla rks deri me 29 05 2016 per me shuminfo kontakt ne nr 044327180 ose 049876398 ose viber 0038649876398 Ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim