Komjonet mercedes 207

Shitet nga: Muhamet 19 Shk 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje te rregullt pune viti i prodhimit 87 I qlajmruar me 1 fjal pa denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim