Korb

Shitet nga: Xxxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Korb e trupav e adhu ga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim