Kran HIAB 026 - Vinq per ngarkes Kamion

Shitet nga: adem 16 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kran Gjerman Hiab 025 ne gjendje extra te mir i pershtatshem edhe per kamioneta te vogla .
Me 5 komanda
Kembet i leshohen ne tok ne menyr hidraulike me komand
Me pomp hidraulike
Me 3 klipa plus vazhdues
044190065
049190065 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim