Kran hiab

Shitet nga: Afrimi 27 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kran hiab 1 ne gjendje te rregullt krani ka korp dhe rrotot per ngarkim te lanve ose druve kujt nuk i nevoitet korpa e rrotori mun tja ndajm qmimi me marrveshje kam edhe poupen 9 edhe shtojcen per menjaq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim