Kran palfiger

Shitet nga: Ali 06 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Krani palfiger ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim