LIBHERR 564 2 PLUS 2

Shitet nga: Blerim 02 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Libherr 564 2 Plus 2.I porsa ardhur nga Gjermania.Ne gjendje shum te mire pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim