LIBHERR 934 VITI I PRODHIMIT 2001

Shitet nga: Blerim 02 Tet 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Libherr 934 viti i prodhimit 2001.12000 Ore pune.I ardhur nga gjermania ne gjendje te mir pune.Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim