LIEBHERR A 902

Shitet nga: xxxx 04 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bager Liebherr A 902
Viti 1991
Ore pune 9740
Ne gjendje shum te mier pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim