LT 28

Shitet nga: LT 10 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
LT 28 Esht ne gjendje te mir , motorri 2.4 ne gjendje perfekte , goma te reja , rimoriko 3 m e gjat 2 m e gjer , beje edhe ndrrime .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim