LUGE NGARKUSE --O&K L20

Shitet nga: xxxx 04 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 900 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Luge ngarkuse ne gjendje shum te mier pune
Lugen 2m3
Viti 1980
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim