LUGE NGARKUSE (Shtapler) --Schaef RT 850

Shitet nga: xxxx 04 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Stapler ne gjendje shum te mier
Allrad
Viti 1989
Qone pesh 8000 kgl
Lartesia e ngritjes deri 4m
Pesha 15.5t

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim