Libeherr 902

Shitet nga: Lumi 22 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes libeherr 902 viti 1992 ne gjendje shum te mir per me shum kontakto 044/049 610 011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim