Libeherr 912

Shitet nga: Qendrim kastrati 26 Jan 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri LIEBHERR 912 osht ne gjendje te mire 044/140 /213
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim