Lug per pastrimin e bores

Shitet nga: bujar 28 Shk 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Te ardhura nga zvicra, ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim