MAN 19403 -97 me rimorkio retarder

Shitet nga: Jeton ademaj 16 Gsh 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 19403 viti 97 me rimorkio retarder intarder
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim