MAN 9/150

Shitet nga: MAN 13 Jan 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAN,9/150, VITI PRODHIMIT 1991 ,NE Gjendje shum te mir teknike , qmimin sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim